Old Trafford, Manchester.
Manchester United 1 Barcelona 0.

(Scholes 14)

Manchester United v Barcelona - semifinále Ligy mistrů UEFA
Detaily fotografie: Manchester United v Barcelona - semifinále Ligy mistrů UEFA sloužil picapp.com

Sjednocený hrdina Paul Scholes vstřelil vítězný gól, protože Manchester United zvítězil včera v noci, porazil Barcelonu 1-0 a připravoval anglické finále Evropské ligy mistrů poprvé v historii.

Scholes se ocitl ve vesmíru asi 25 yardů ven a letěl s dlouhým dosahem velkolepého cíle do pravého horního rohu sítě. 14. minuta stávka poslala divoký dav Old Trafford a Spojené věřící zůstali vokální v jejich podpoře a pozitivní pro zbytek hry.

To byl v této sezóně jen druhý gól Paul Scholes, ale jaký to byl cíl a jak důležitý! Má dobré jméno pro bodování, když se to opravdu počítá, a rozhodně to udělal při této příležitosti!

Hráči týmu Lionel Messi se v 18. minutě dostávají do šance, že Edwin Van de Saar neomylně chytá. Park pro United se v 20. minutě pěkně pokusí obránce zvýšit, ale jeho střela skončila vysoko nad brankou.

Barcelona měla v první polovině několik šancí, stejně jako Manchester United. Většinu hry tvořila katalánská strana, zatímco United byla spokojená a namířila protiútok.

Nani šel po 40 křídlech po dobrém kříži Parkem na domácí stranu a Barcelona nakonec minula nápady.

Jediným cílem se ukázalo být vše, co bylo potřeba, protože obrana rudých ďáblů byla pevná a zmařila šance na góly od Thierryho Henryho a Lionela Messiho. Barca obešel míč a udržel si držení, ale zdálo se, že mu chybí něco důležitého v pokutovém území a kolem něj. Prostě nikdy nevypadali jako nejlepší, nebo to nestačilo.

Ve druhé polovině se Unitedova obrana nikdy nezdála být opravdu ohrožená a pokračovali v přípravě all-anglického finále.

Vítěz dne Chelsea v Liverpoolu se k nim připojí 21. května 2008 v Moskvě v Rusku.

Semifinále Ligy mistrů 2018/19 (Září 2021)

Tagy Článek: Semifinále Ligy mistrů UEFA, fotbal, fotbal, fotbal, Manchester United, Barcelona, ​​liga mistrů, evropská liga mistrů, UEFA, liga mistrů UEFA, sport, sport, Barcelona FC, Liverpool, Chelsea, semifinále, finále, mufc, lfc, CFC, manchester, sjednocený, barcelona, ​​fotbalový klub, zápas, zpráva, fotbalový zápas, liga šampionů,